SPRZEDAŻ

Książka

Narzędziownik pisarza. Kreatywne harce słowne

 

„Narzędziownik pisarza. Kreatywne harce słowne” to książka dla każdego, kto chce zyskać łatwość w pisaniu krótkich i długich tekstów, profesjonalnie czy dla zabawy.

Pisałam go z myślą zarówno o młodzieży i dorosłych piszących lub chcących pisać, jak i nauczycielach oraz rodzicach, dbających o rozwój języka i swobody wypowiadania się swoich dzieci i podopiecznych.

Książka zawiera szereg ćwiczeń pisarskich, wypracowanych w ciągu 10 lat prowadzenia przeze mnie warsztatów kreatywnego pisania. Niektóre są krótsze, inne dłuższe, część z nich zawiera inspirację wizualną lub słowną. Można je powtarzać wielokrotnie i modyfikować według własnych pomysłów. Są one nie tylko dobrymi wprawkami w tworzeniu tekstów, ale też świetną formą rozrywki.

Pobierz fragment książki

Oto kilka stron książki, sprawdź jak można ćwiczyć twórcze pisanie.

Zakupy

Książka w oprawie miękkiej, 132 strony wypełnione ćwiczeniami, odrobiną teorii i miejscem do pisania.

 

 

„Narzędziownik pisarza” to książka, która wymaga od czytelnika odrobiny zaufania. Zaprasza, by poddać się prostemu procesowi czy ćwiczeniu, tylko po to by jakiś czas później obudzić się z kreatywnego snu i zobaczyć przed sobą wiersz, opowieść czy też słownik wyrazów niecodziennych. To publikacja, która zawiera wiele cennych informacji oraz wspaniałych pomysłów dla młodszych i starszych autorów słowa pisanego. Jeśli szukasz czegoś na rozgrzewkę albo pobudzenie kreatywnych soków, bo utknąłeś w miejscu, znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz.”

[Łukasz Krzywoń, autor serii 'Filozofuj z dziećmi’]

 

 

xyz