Kilka słów o mnie, kreatywnym pisaniu i wspólnej zabawie ze wspaniałymi, piszącymi osobami w różnym wieku.

Kim jestem?

Na co dzień mama kreatywnej córki, edukator programowania, kreatywnego pisania, korepetytor i nauczyciel w domu. Pasjonatka fotografii, malarstwa akwarelowego i w ogóle wszelkiej kreatywności.

Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty kreatywnego pisania dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wcześniej sama uczestniczyłam w spotkaniach grona literackiego w moim mieście i nie tylko. Szuflady mam wypchane pomysłami i fragmentami utworów. Ciągle nad nimi pracuję i szukam nowych inspiracji.

Moje zajęcia, a także przykłady zadań, które tu znajdziecie mają na celu właśnie inspirować i pokazywać ludziom ich możliwości, poszerzać wiarę w to, że potrafią stworzyć coś z niczego. Pokazuję gdzie szukać pomysłu, jak przekuć go potem w przyjemny do czytania tekst, czy to poetycki, czy literacki.

Czym jest narzędziownik pisarza?

Jest to zbiór zadań kreatywnych i porad jak zacząć pisać, przełamać pisarski kryzys, szukać pomysłów, poprawić swój warsztat. Znajdziesz tu wskazówki jak prowadzić swoje teksty w taki sposób, żeby nie było w nich dłużyzn, żeby „czytały się same”. Z czasem znajdziesz też bibliografię do dalszego rozwoju, artykuły na konkretne tematy: jak tworzyć bohaterów, światy, kreować fabułę. Wszystko, czego dowiedziałam się przez wiele lat nauki pisania i inspirowania pisaniem.